Apartmány Bára - O apartmánech

O apartmánech

Proč právě ubytování v  apartmánech Bára? Důvodů lze najít mnoho. Apartmány se nachází v klidné lokalitě Praha 5 – Slivenec . Po náročném pracovním dnu si přece zasloužíte svůj klid! Výhodou je snadná dostupnost nejen autem, ale i městskou hromadnou dopravou. Proto pro Vás nebude žádný problém se k nám dostat.

Že chcete z nějakého důvodu zůstat déle? Nevadí! Dlouhodobý pronájem ubytování pro nás není překážkou. A co konkrétně nabízíme? 4 luxusní, čtyřlůžkové apartmány s nadstandardním vybavením , které uspokojí i velmi náročného zákazníka. Mezi ono vybavení každého z nich patří připojení k internetu. Komunikaci s Vaší firmou, čtení e-mailů, nebo třeba hledání tipů na výlet už nic nestojí v cestě. Pro trochu zábavy nebo ty správné informace můžete využít satelitní televizi. V kuchyni naleznete vše potřebné – lednici, myčku nádobí apod. Prostě komfort se vším všudy.

V apartmánech Bára klademe velký důraz na bezpečnost našich hostů. V objektu je kamerový systém napojený 24 hodin denně na bezpečnostní agenturu. Ve všech apartmánech Vás a Váš majetek chrání protipožární dveře s nainstalovaným kartovým systémem. Zkrátka chceme, aby se naši hosté cítili naprosto bezpečně.

Jako samozřejmost bereme i průběžný úklid, pokud o něj požádáte.

A nezapomeňte! Jak už jsme uvedli dříve, Praha nabízí spoustu míst, které by měl vidět každý, kdo naše hlavní město navštíví. Den či dva ubytování navíc opravdu stojí zato.